GRUPY OBÓZ

GRUPA I 
WYCHOWAWCA - Pani Marcelina Widz
telefon: 530 495 698

1. JĘDRAS WIKTORIA 
2. KORZENIEWSKA OLA 
3. ZAWADA EMILKA 
4. SZATKOWSKI MIŁOSZ 
5. SOBOTA BIANKA 
6. DEREŃ BLANKA 
7. PĘK MILENA 
8. WESOŁOWSKA MONIKA 
9. DROZDA PATRYCJA 
10. DUBIEL OLA 
11. SUSDORF MICHALINA 
12. ALBEKIER GABRIEL 
13. CWYNAR ELEONORA 
14. ŚLIWIŃSKI PIOTR
15. SMOLIK ZUZIA 
16. NAWROT WIKTORIA 
GRUPA IV
WYCHOWAWCA - Pani Zuzanna Budkiewicz
telefon: 695 320 545

1. CZYŻ GOSIA 
2. DUBAREK LAURA 
3. DYTWIŃSKA JAGODA 
4. GAWŁOWSKA MAGDA 
5. HALBTUCH MILENA 
6. SIWKOWSKA OLA 
7. ZYBAŁA MILENA 
8. RITCHI DAPHNE 
9. KOWALSKA PATRYCJA 
10. MACIEJEWSKA GOSIA 
11. KING SCARLETT 
12. KOŁODZIEJ HANIA 
13. SADOWSKA MAJA 
14. BURY KINGA 
15. RADZIEJEWSKA ANITA 
16. WALESZCZYŃSKA ZOSIA
GRUPA VII
WYCHOWAWCA - Pani Justyna Łukasiewicz
telefon: 785 898 302

1. GALIŃSKA OLIWIA 
2. ZIMNY LENA 
3. ŻELAZEK AMELKA 
4. WYSZOMIRSKA MAJA 
5. NOCULAK KAJA 
6. SAŁEK HANIA 
7. KORZENIEWSKA ZUZIA 
8. KOPEĆ NATALIA 
9. DOMARADZKA NATALIA
10. BINEK AGNIESZKA 
11. BINEK ALICJA 
12. KRUSZONA NINA 
13. STOLARCZYK HANIA 
14. NAWROT JULIA 
GRUPA II
WYCHOWAWCA - Pan Michał Piwowarczyk
telefon: 603 600 714

1. CWYNAR IREK – 21 
2. GAWŁOWSKI KUBA 
3. GNACY KACPER 
4. GÓRSKI FILIP – 21 
5. JAŁOCHA ARTUR
6. KOPROWSKI MAKS 
7. MUZYKA OLIWIER 
8. PACZUSKI KRZYSZTOF
9. PACZUSKI ARTUR 
10. RAK MARCEL 
11. ZIMOŃ KAMIL 
12. ADAMCZEWSKA ANIA
13. KOMOROWSKA NATALIA 
GRUPA V 
WYCHOWAWCA - Pan Bartek Martoń
telefon: 730 701 007

1. FRANAS IGA 
2. TARNAWA LENA 
3. BĄK-ŁUKOWSKA POLA 
4. CHMIELEWSKA IGA 
5. KOJDECKA KAROLINA 
6. KOJDECKA DOMINIKA 
7. GARYANTASIEWICZ ZUZIA 
8. MODRZEJEWSKA NATALIA 
9. WESOŁEK ZOSIA
10. ZAJĄC HANIA 
11. ZIMOŃ TOSIA 
12. ŻUKOWSKA MILENA 
13. HUĆKO HANIA 
14. KRZAK WIKTORIA 
GRUPA VIII
WYCHOWAWCA - Pani Anna Jabczyńska
telefon: 505 233 789

1.Buczek Sandra
2.Gocoł Jasiek
3.Gruszecki Wojtek
4.Melnarowicz Oliwia
5.Górka Agata
6.Kaczmarek Michał
7.Kozołub Zosia
8.Żukowski Mikołaj
9.Żukowski Wiktor
10.Ryś Zuzia
11.Staśkowiak Szymon
12.Wajcfelt Julia
13.Drozd Wiktoria
14.Gułaj Sebastian
15.Mineeva Polina
16.Szydłowski Jkaub
GRUPA III
WYCHOWAWCA - Pan Jakub Konarzewski
telefon: 605 839 448

1.KOBYLAŃSKA MARYSIA 
2.ŚWIĄTEK AMELIA 
3.GUT JULIA 
4.BARTKOWIAK ALA 
5.KOROBIJ MARTYNA
6.SOLARZ WIKTORIA 
7.WIELG0S OLA 
8.OWCARZ WERONIKA 
9.WAWRZYNIAK ALA 
10.TUROŃ MAJA 
11.MORKS MAJA 
12.LAMPERSKA DOMINIKA 
13.MALINA HANIA
14.MORKS ALA
GRUPA VI 
WYCHOWAWCA - Pan Paweł Janoś
telefon: 697-869-440


1. NOJI BOGUSŁAW 
2. WOŹNIAK JAKUB 
3. HOSZOWSKI PIOTR 
4. ŁABUZ KUBA 
5. MASZTALERZ KAROL 
6. IWANOWSKI KACPER 
7. NOWAK LIWIA 
8. KLAIBER ZOSIA 
9. MATUSZEWSKA NADIA 
10. CHOMĄT HANIA 
11. KORBIEL ZUZIA
12. PARCHENIAK NATALIA 
13. KAMIŃSKA BASIA 
14. SŁOCIAK JAGODA 
GRUPA IX
WYCHOWAWCA - Pan Wojtek Jabczyński 
telefon: 501 351 114

1.Antos Adrian
2.Czinar Mateusz
3.Pych Iza
4.Czopnik Emilia
5.Dziedzic Michał
6.Dytwińska Gabrysia
7.Sokołowski Dawid
8.Karpińska Natalia
9.Lorek Bartek
10.Rasz Natalia
11.Szemiel Kinga
12.Piskozub Martyna
13.Korzeniowska Ania
14.Piotrowski Wojtek
15.Zawistowski Kamil