LISTA UCZESTNIKÓW - ODPRAWA ŻERKÓW

kieszonkowe dla dzieci można zdeponować u wychowawcy przed autokarem - najlepiej w kopercie wyliczoną kwotę,
LISTA UCZESTNIKÓW OBOZU - KOLONII ŻERKÓW 2018
1. Adamczewska Ania
2. Albekier Gabryś
3. Antos Adrian
4. Bartkowiak Alicja
5. Bąk – Łukowska Pola
6. Binek Agnieszka
7. Binek Alicja
8. Buczek Sandra
9. Bury Kinga
10. Chmielewska Iga
11. Chomąt Hania
12. Cwynar Elonora
13. Cwynar Ireneusz
14. Czinar Mateusz
15. Czopnik Emilia
16. Czyż Małgorzata
17. Daphne Ritchi
18. Dereń Blanka
19. Domaradzka Natalia
20. Drozd Wiktoria
21. Drozda Patrycja
22. Dubarek Laura
23. Dubiel Aleksandra
24. Dytwińska Gabrysia
25. Dytwińska Jagoda
26. Dziedzic Michał
27. Franas Iga
28. Galińska Oliwia
29. Garyantesiewicz Zuzanna
30. Gawłowski Jakub
31. Gawłówska Magdalena
32 Gnacy Kacper
33 Gocoł Jasiek
34 Górka Agata
35 Górski Filip
36 Gruszecki Wojtek
37 Gułaj Sebastian
38 Gut Julia
39 Halbtuch Milena
26. Dytwińska Jagoda
27. Dziedzic Michał
28. Franas Iga
29. Galińska Oliwia
30. Garyantesiewicz Zuzanna
31. Gawłowski Jakub
32. Gawłówska Magdalena
33 Gnacy Kacper
34 Gocoł Jasiek
35 Górka Agata
36 Górski Filip
37 Gułaj Sebastian
38 Gut Julia
39 Halbtuch Milena
40 Hućko Hania
41 Iwanowski Kacper
42 Jałocha Artur
43 Jędras Wiktoria
44 Kaczmarek Michał
45 Kamińska Basia
46 Karpińska Natalia
47 Klaiber Zosia
48 Kobylańska Marysia
49 Kojdecka Dominika
50 Kojdecka Karolina
51 Kołodziej Hania
52 Komrowska Natalia
53 Kopeć Natalia
54 Koprowski Maksymilian
55 Korbiel Zuzana
56 Korobij Martyna
57 Korzeniewska Ola
58 Korzeniewska Zuzanna
59 Korzeniowska Ania
60 Kowalska Patrycja
61 Kozołub Zosia
62 Kruszona Nina
63 Krzak Wiktoria
64 Lamperska Dominika
65 Lorek Bartek
66 Łabuz Jakub
67 Maciejewska Gosia
68 Malina Hanna
69 Masztalerz Karol
70 Matuszewska Nadia
71 Melnarowicz Oliwia
72 Mineeva Polina
73 Modrzejewska Natalia
74 Morks Alicja
75 Morks Maja
76 Muzyka Oliwier
77 Nawrot Julia
78 Nawrot Wiktoria
79 Noculak Kaja
80 Noji Bogusław
81 Nowak Liwia
82 Owcarz Weronika
83 Paczuski Krzysztof
84 Paczuski Artur
85 Parcheniak Natalia
86 Pęk Milena
87 Piotr Hoszowski
88 Piotrowski Wojtek
89 Piskozub Martyna
90 Pych Iza
91 Radziejewska Anita
92 Rak Marcel
93 Rasz Natalia
94 Ryś Zuzia
95 Sadowska Maja
96 Sałek Hanna
97 Scarlett King
98 Siwkowska Aleksandra
99 Słociak Jagoda
100 Smolik Zuzia
101 Sobota Bianka
102 Sokołowski Dawid
103 Solarz Wiktoria
104 Staśkowiak Szymon
105 Stolarczyk Hanna
106 Susdorf Michalina
107 Szatkowski Miłosz
108 Szemiel Kinga
109 Szydłowski Jkaub
110 Śliwiński Piotr
111 Świątek Amelia
112 Tarnawa Lena
113Turoń Maja
114 Wajcfelt Julia
115 Waleszczyńska Zofia
116 Wawrzyniak Alicja
117 Wesołek Zosia
118 Wesołowska Monika
119 Wielgos Aleksandra
120 Woźniak Jakub
121 Wyszomirska Maja
122 Zając Hania
123 Zawada Emilia
124 Zawistowski Kamil
125 Zimny Lena
126 Zimoń Antonina
127 Zimoń Kamil
128 Zybałą Milena
129 Żelazek Amelia
130 Żukowska Milena
131 Żukowski Mikołaj
132 Żukowski Wiktor
Po przyjeździe na miesjce zostaną stworzone właściwe grupy i przypisani wychowawcy do grup - do północy 9 lipca na stronie internetowej pojawią się właściwe grupy i numery telefonów do wychowawców grup.
KADRA:

Grzegorz Kijkowski - Kierownik Obozu
(Pedagog z wykształcenia, Kursy Kierownicze, Kursy Wychowawców - 20 letnie doświadczenie Kierownicze) - telefon: 515-298-003

Łukasiewicz Justyna – wychowawca - instruktor
(wykwalifikowany wychowawca - kurs Kuratorium Oświaty, dyplomowany Instruktor ) telefon: 785 898 302

Budkiewicz Zuzanna – wychowawca - instruktor
(wykwalifikowany wychowawca - kurs Kuratorium Oświaty, dyplomowany Instruktor ) telefon: 695 320 545

Janoś Paweł
– wychowawca
(czynny nauczyciel w przedszkolu)
telefon: 697-869-440

Martoń Bartek – wychowawca
(wykwalifikowany wychowawca - kurs Kuratorium Oświaty, dyplomowany Instruktor) telefon: 730 701 007

Widz Marcelina – wychowawca -Instruktor
(wykwalifikowany wychowawca - kurs Kuratorium Oświaty, dyplomowany Instrukotr) telefon: 530 495 698

Michał Piwowarczyk – wychowawca - instruktor piłka nożna
(wykwalifikowany wychowawca - kurs Kuratorium Oświaty, dyplomowany Trener) telefon: 603 600 714

Jakub Konarzewski – wychowawca
((wykwalifikowany wychowawca - kurs Kuratorium Oświaty, dyplomowany instruktor)
telefon: 605 839 448

Jabczyńska Ania – wychowawca - trener gr TOP
(wykwalifikowany wychowawca - kurs Kuratorium Oświaty, dyplomowany Trener) telefon: 505 233 789

Jabczyński W
– wychowawca - trener gr. TOP
(wykwalifikowany wychowawca - kurs Kuratorium Oświaty, dyplomowany Trener) telefon: 501 351 114


Krawczyńska Paulina – dyplomowany Instruktor

Mączka – Gąsior M – dyplomowany Instruktor

Suchocki Andrzej - Trener Latin TOP

Piecewicz Natalia - Trener Latin  TOP

Aleksandra Tomczak - konsultant standard TOP

Łukasz Tomczak - konsultant standard TOP

Kaczmarek Robert – ratownik medyczny
(dyplomowany ratownik z ambulansem ratującym życie-24h na wyłączność) 
telefon: 721 461 421
Wychowawcy są przydzieleni tylko i wyłącznie na czas podróży - po przyjeździe na miesjce zostaną stworzone właściwe grupy i przydzieleni Wychowawcy do każdej grupy do opieki podczas całego pobytu. Podział grup zostanie opublikowany do północy 9 lipca i podane zostaną numery telefonów wychowawców.
ODPRAWA - AUTOKAR NR 1

WYJAZD - 9.07.2018
MIEJSCE - Galeria Magnolia Park( wjeżdzając od stony ulicy Legnickiej - za pierwszym rondem po prawej stronie )
GODZINA:
- 11/30 - zbiórka 
- 11/30-11/45 - sprawy organizacyje
- 11/45-12/00 - odprawa kontrolna
..............................................................-12/00-12/15 - odprawa właściwa
..............................................................-12/15- 12/25 - wyjazd

GRUPA I 
Wychowawca na czas podróży 
Pani Zuzanna Budkiewicz

1.Adamczewska Ania
2.Bartkowiak Ala
3.Bury Kinga
4.Chomąt Hania
5.Gnacy Kacper
6.Górski Filip
7.Gut Julia
8.Kamińska Basia
9.King Scarlett
10.Kleiber Zosia
11.Kobylańska Marysia
12.Komorowska Natalia
13.Koprowski Maks
14.Matuszewska Nadia
15.Nowak Liwia
16.Parcheniak Natali
17.Radziejewska Anita
18.Rak Marcel
19.Słociak Jagoda
20.Waleszczyńska Zosia

 
Grupa II
Wychowawca na czas podróży:
Pan Paweł Janoś

1.Bąk-Łukowska Pola
2.Chmielewska Iga
3.Franas Iga
4.Garyantasiewicz Zuzia
5.Kojdecka Dominika
6.Kojdecka Karolina
7.Korobij Martyna
8.Korbiel Zuzia
9.Lamperska Dominika
10.Malina Hania
11.Modrzejewska Natalia
12.Morks Ala
13.Morks Maja
14.Owcarz Weronika
15.Solarz Wiktoria
16.Świątek Amelka
17.Tarnawa Lena
18.Turoń Maja
19.Wawrzyniak Ala
20.Wesołek Zosia
21.Wielgos Ola
22.Zając Hania
23.Zimoń Antosia
24.Żukowska Milena



PRZYJAZD - 19.07.2018 r - Galeria Magnolia Park - gdoznia 15/30-16/15
ODPRAWA - AUTOKAR NR 2

WYJAZD - 9.07.2018
MIEJSCE - Galeria Magnolia Park( wjeżdzając od stony ulicy Legnickiej - za pierwszym rondem po prawej stronie )
GODZINA:
- 11/30 - zbiórka 
- 11/30-11/45 - sprawy organizacyje
- 11/45-12/00 - odprawa kontrolna
...............................................................-12/00-12/15 - odprawa właściwa ............................................................. -12/15- 12/25 - wyjazd

GRUPA III
Wychowawca na czas podróży:
Pani Justyna Łukasiewicz

1.Binek Agnieszka
2.Binek Alicja
3.Czyż Małgosia
4.Domaradzka Natalia
5.Dubarek Laura
6.Halbtuch Milena
7.Hućko Hania
8.Korzeniewska Ola
9.Korzeniewska Zuzia
10.Kruszona Nin
11.Krzak Wiktoria
12.Noculak Kaja
13.Noji Bogusław
14.Sałek Hania
15.Stolarczyk Hania
16.Susdorf Michalina
17.Zimny Lena
18.Zybała Milena
19.Żelazek Amelka
20. Wyszomirska Maja

Grupa IV
Wychowawca na czas podróży
Pan Jakub Konarzewski

1.Cwynar Eleonora
2.Cwynar Irek
3.Daphne Ritchi
4.Galińska Oliwia
5.Gawłowski Jakub
6.Gosia Maciejewska
7.Jałocha Artur
8.Kopeć Natalia
9.Kowalska Patrycja
10.Łabuz Kuba
11.Masztalerz Karol
12.Muzyka Oliwier
13.Nawrot Julia
14.Paczulski Artur
15.Paczulski Krzyś
16.Sadowska Maja
17.Siwkowska Ola
18.Zimoń Kamil
19.Dytwińska Jagoda
20.Kołodziej Hania
21.Gawłowska Magda
22.Sobota Bianka

PRZYJAZD - 19.07.2018 r - Galeria Magnolia Park - gdoznia 15/30-16/15
ODPRAWA - AUTOKAR NR 3

WYJAZD - 9.07.2018
MIEJSCE - Galeria Magnolia Park( wjeżdzając od stony ulicy Legnickiej - za pierwszym rondem po prawej stronie )
GODZINA:
- 11/30 - zbiórka 
- 11/30-11/45 - sprawy organizacyje
- 11/45-12/00 - odprawa kontrolna
..............................................................-12/00-12/15 - odprawa właściwa ............................................................. -12/15- 12/25 - wyjazd

GRUPA V
Wychowawca na czas podróży
Pan Bartosz Martoń


1.Dziedzic Michał
2.Gocoł Jasiek
3.Górka Agata
4.Gruszecki Wojtek
5.Gułaj Sebastian
6.Hoszowski Piotr
7.Iwanowski Kacper
8.Jędras Wiktoria
9.Kaczmarek Michał
10.Karpińska Natalia
11.Kozołub Zosia
12.Lorek Bartek
13.Korzeniewska Ania
14.Melnarowicz Oliwia
15.Piotrowski Wojtek
16.Piskozub Martyna
17.Pych Iza
18.Rasz Natalia
19..Ryś Zuzia
20.Sokołowski Dawid
21.Staśkowiak Szymon


GRUPA VI
Wychowawca na czas podróży
Pan Wojciech Jabczyński

1.Dubiel Ola
2.Smolik Zuzanna
3.Szemiel Kinga
4.Wajcfelt Julia
5.Zawistowski Kamil
6.Żukowski Mikołaj
7.Żukowski Wiktor
8.Mineeva Polina
9.Szydłowski Jakaub
10.Antos Adrian
11.Buczek Sandra
12.Czinar Mateusz
13.Czopnik Emilia
14.Drozd Wiktoria
15.Dytwińska Gabrysia
16.Nawrot Wiktoria
17.Drozda Patrycja
18.Zawadka Emilia
19.Woźniak Jakub
20.Szatkowski Miłosz
21.Albekier Gabryś
22.Dereń Blanka
23.Pęk Milena
24.Wesołowska Monika
25.Śliwiński Piotr

PRZYJAZD - 19.07.2018 r - Galeria Magnolia Park - gdoznia 15/30-16/15